faq

 • Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w końcu maja 2017 r. wynosi - 2291, w tym kobiet - 1199. Stopa bezrobocia w końcu kwietnia 2017 r. wynosi: w powiecie ryckim - 10,9%, w województwie lubelskim - 9,7%, w Polsce - 7,7%.
 • but
  but


  but
  wtorek, 18.01.2011 14:10

  Informacja o nowej stronie internetowej


  Witam Państwa na naszej nowej stronie internetowej!

  dyrektor4

      Szanowni Państwo!

      Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową. Strona ta ma być dla Państwa dodatkowym źródłem informacji o naszej działalności. Naszym zamiarem jest jak najszersze udostępnienie Państwu wszelkich niezbędnych informacji, które mogą być dla Państwa przydatne, oraz umożliwienie pobrania wniosków, druków bez potrzeby przychodzenia do urzędu. To przede wszystkim podgląd aktualnych ofert pracy, szkoleń oraz informacje o bieżącej działalności urzędu.

      Strona ta ma być także przewodnikiem dla osób, które pierwszy raz mają kontakt z urzędem. Znajdą się tu poradniki dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, które między innymi pomogą państwu w procesie rejestracji oraz zaprezentują świadczenia jakie przysługują osobom bezrobotnym. Przedstawimy także prawa i obowiązki osób zarejestrowanych. Na stronie znajduje się prosty kreator CV, który pomoże poszukującym pracy przygotować dokumenty aplikacyjne dla pracodawcy. Osobom, które będą chciały na bieżąco otrzymywać informacje o ofertach pracy umożliwiamy zapisanie się do newslettera, przy pomocy którego każdy będzie mógł otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail najnowsze oferty pracy, będące w naszej dyspozycji. Niemniej ważne jest także umożliwienie Państwu zadawania pytań na tematy Was nurtujące. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania będziemy zamieszczać w naszym FAQ. Pytania należy przesyłać na skrzynkę urzad@pupryki.pl .

      Wierzę, że nasza nowa strona spodoba się Państwu a informacje na niej zawarte będą dla Państwa przydatne.

                                   

                                                                                               Z poważaniem  

                                                                                             Piotr Gałkowski

                                                                                               P.O. Dyrektor  

  Informacje o artykule

  Zredagował(a): Piotr Reda
  Data powstania: 18.01.2011 14:10
  Data ostatniej modyfikacji: 20.04.2012 09:24
  Liczba wyświetleń: 6006
  Drukuj Stworz PDF

  but